logocsr

Aanpak Agressie & Werkdruk in de Woningcorporatiesector


De sociale partners (vakbonden en werkgevers) hebben in de CAO 2010 afgesproken dat agressie en werkdruk in de woningcorporatiesector wordt aangepakt. De activiteiten worden uitgevoerd vanuit het project 'Zo werkt het gewoon', in de periode september 2010-december 2011.
Klik hier om de projectwebsite te bezoeken. Op de website van 'Zo werkt het gewoon' vindt u uitgebreide informatie over mogelijkheden en activiteiten, bijvoorbeeld individuele coaching of aanpak van stressbronnen binnen corporaties.
 
Individuele coaching
Een onderdeel van de aanpak is individuele coaching voor medewerkers van woningcorporaties die last hebben van stress  (als gevolg van werkdruk, agressie of andere oorzaken). Deze coaching is kosteloos en anoniem en medewerkers kunnen zich hiervoor zelf aanmelden. Naast de gewone face-to-face coaching (door een gespecialiseerde coach in de buurt van uw woonplaats) kunt u ook voor E-coaching kiezen.


Voor aanmelding of meer informatie kunt u bellen met: 0800-0200067.
 



BijlageGrootte
Artikel in Plein Magazine voor leden van FNV woondiensten.pdf232.79 KB